Klempířství, Dvůr Králové nad Labem, Trutnov

 

Firma Lestav spol. s r.o. je specialistou v oboru klempířství.

Provádíme:

  • pokládání hliníkové střešní krytiny PREFA, Lindab a jiné
  • falcované střechy

Přednostni firmy jsou:

  • specializace na památkové objekty
  • schopnost uspokojit speciální požadavky (plechování věží, parapetů, santusníků, střešních vikýrů, komínů, úžlabin, sněhových zachytávačů atd.

Lestav s.r.o. - stavební firma provádí stavební práce, stavby rodinných domů a rekonstrukce staveb. Realizuje tesařské, klempířské, pokrývačské práce, střechy na klíč i jejich rekonstrukce. Provozuje autoškolu a je akreditovaným školícím střediskem, provádí letecké práce. V oblasti dřevovýroby je truhlářstvím a provádí pořez kulatiny.
Její působnost je po celé České republice, především vším však v Královéhradeckém kraji. Naši zákazníci jsou z Hradce Králové, Dvora Králové, Jičína, Trutnova, Náchoda, Broumova a dalších měst.

Pověřený pracovník Telefon E-mail Reference
Derda Petr 606 619 554 Fotogalerie


Lestav spol. s r.o. - stavební firma provádí stavební práce, stavby rodinných domů a rekonstrukce staveb. Realizuje tesařské, klempířské, pokrývačské práce, střechy na klíč , zateplené fasády, výměny oken. Provozuje autoškolu , je akreditovaným školícím střediskem, školí řidiče. V oblasti dřevovýroby  vlastní pilu,provádí pořez kulatiny , stavební truhlářství,prodej řeziva.Letecké práce v zemědělství
Její působnost je po celé České republice, především  však v Královéhradeckém kraji. Naši zákazníci jsou z Hradce Králové, Dvora Králové, Jičína, Trutnova, Náchoda, Broumova Jaroměře a dalších měst.

NOVINKY